Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Temmuz 2022 Perşembe

Almanya’da yılın en sıcak iki günü yaşandı

Almanya’da son iki gün, yılın en sıcak günleri olarak kayda geçti. Orman yangınlarına karşı uyarılar yapıldı, sıcaklığın önümüzdeki hafta da devam edeceği bildirildi.

Sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor. Meteoroloji, orman yangınlarına karşı uyarılarda bulundu. Yetkililer genel su kaynaklarına dikkat çekerek özellikle bahçelerde kullanılan suyun aşırı tüketilmemesi gerektiğini ifade etti. Vatandaşlara bol bol sıvı tüketme uyarısı yapıldı. Ayrıca çok sayıda spor kulübü de aşırı sıcaklar nedeniyle antrenmanlarını iptal etti.

Ren Nehri’nde su seviyesi düştü. Bununla birlikte yük gemilerine de kapasitelerinin çeyreği oranında yük taşımalarına müsaade ediliyor.

Geri Dön 21 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN