Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
09 Eylül 2022 Cuma

Almanya’da hava durumu

Almanya’da sonbahar etkisini göstermeye başladı. Ülkede batıdan doğuya doğru ilerleyen gök gürültülü sağanak yağış ve bölgesel fırtınalar hâkim.

Alman Meteoroloji Dairesi, şu anda Almanya genelinde batıdan doğuya doğru hareket eden gök gürültülü sağanak yağış ve bölgesel fırtınalar konusunda uyarıda bulundu. Metrekare başına 15 ila 30 litre arasındaki yağış birkaç saate yayılabilir. Bazı bölgelerde metrekareye 60 litreye kadar yağış düşmesi bekleniyor.  

Bugün ülke genelinde sıcaklıklar 16 -24 derece bandında olacak. Gece sıcaklıklar hissedilir şekilde düşecek. Cuma gecesi Bavyera'da sıcaklıklar 8 dereceye kadar düşecek. Ülke geneli pazar akşamına kadar yağmurlu olacak. 

Önümüzde hafta başından itibaren havalar yeniden güneşli ve sıcak olacak.

Geri Dön 09 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN