Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Ağustos 2022 Salı

Almanya 2 bin personel alacaktı, sadece 1 kişi kabul edildi

Almanya’da havalimanlarındaki personel açığına karşı Türkiye’den 2 bin personel alınmasına yeşil ışık yakılmıştı. Ne var ki aradan geçen 1,5 aylık süreçte yalnızca 1 Türk işçinin başvurusu kabul edildi.

Dışişleri Bakanlığına göre, sadece 44 ilgili vize başvurusu alındı. Sadece bir başvuru sahibi gerekli güvenlik soruşturmasından geçebildi.

Bild am Sonntag’a konuşan Havaalanları Birliği ADV'nin Genel Müdürü Ralph Beisel, bu gecikmenin nedeninin ‘zaman alıcı ve kritik onay süreci’ olduğunu söyledi. Beisel, “Sadece özgeçmiş kontrolü bile tek başına 6 hafta sürüyor. Birçok potansiyel başvuru sahibi başvurmaktan çekiniyor ve diğer sektörlerden gelen teklifleri kabul ediyor” ifadelerini kullandı.

Geri Dön 09 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN