Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Nisan 2022 Çarşamba

Almanlar iki yıl aradan sonra yurt dışı tatiline hazırlanıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle son iki yılı ülkelerinde geçiren Almanlar, bu yaz tatillerini yurt dışında yapmaya hazırlanıyor. Almanların yüzde 34’ü tatilini Avrupa’da yapmak istediklerini belirtti.

Koronavirüs salgını birçok alışkanlık gibi tatil alışkanlıklarını da etkiledi. Dünyanın en çok seyahat eden halklarından biri olan Almanlar da salgın gölgesinde geçen 2020 ve 2021 yıllarını ülkelerinde geçirdi. Salgının etkisinin azalması ve yaygın koronavirüs aşılaması sonrası Almanlar, bu yaz için yurt içi ve yurt dışında tatil planlarını yapmaya başladı.

Tekstil şirketi Schöffel için Yougov’un hazırladığı ankete göre Almanlar eski tatil alışkanlıklarına dönmeye hazırlanıyor. Anket sorularına yanıt veren Almanların önemli kısmı salgın gölgesinde geçen 2021 ve 2021 yıllarının aksine bu yıl yeniden yaz tatillerini yurt dışında yapmak istediklerini belirtti.

Yapılan ankette çıkan sonuca göre Almanların yüzde 34’ü yaz tatillerini Avrupa’da, yüzde 48’i ise Almanya içinde ya da yaşadıkları bölgede geçirmek istediklerini beyan etti.

Geri Dön 13 Nisan 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN