Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
24 Mayıs 2022 Salı

Alman Tabipler Birliği koronavirüse karşı sonbahar için uyardı

Alman Tabipler Birliği Başkanı Klaus Reinhardt, sonbahar için beklenen yeni koronavirüs dalgasına dikkat çekerek "Sonbahar için net bir plana ihtiyacımız var" dedi.

Sonbahar için beklenen koronavirüs dalgasına karşı uyarılarda bulunan Reinhardt, "Sonbahar için net bir plana ihtiyacımız var. Artık sokağa çıkma yasağı veya maske gibi zorunluluklar doğru yöntemler değil. Odaklanmamız gereken yüksek risk gruplarına dahil insanlar. Günlük PCR testleri yapılabilir, mevcut tedavilere ulaşım kolaylaştırılabilir" dedi.

Reinhardt sözlerine şöyle devam etti:

Koronavirüse karşı hazırlanacak yeni eylem planının odağı çocuklar ve gençler olmalı, onları bir kez daha görmezden gelemeyiz. 2 Haziran’da yapılacak Eyalet Başbakanları toplantısına kadar, okul ve kreşlerin güvenliği için yeni bir rota belirlenmesi gerekiyor. Koronavirüs çocuk ve gençleri birincil olarak etkilemedi ancak pandeminin ikincil etkileri onlar için çok daha yıkıcı oldu; eğitim eksiklikleri ve psikolojik problemler çocuklar arasında oldukça arttı. Raporlara göre, yeni neslin eğitim ve sağlıklı gelişimi tehlikede. Ortaya çıkan sorunların en azından bir kısmının tekrar giderilebilmesi için okullarda ek eğitim fırsatları sunulmalı, psikolojik destekler de artırılmalı.

Geri Dön 24 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN