Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2022 Salı

Akaryakıta bağlı suç oranı yüzde 80 arttı

Almanya genelinde benzin istasyonlarındaki hırsızlık yüzde 80 oranında arttı. Bu suçların bir benzin istasyonuna yıllık ortalama maliyetinin 8 bin avro olduğu açıklandı.

Almanya genelinde, benzin istasyonlarında, hırsızlık olaylarında da ciddi bir artış söz konusu. Rekor ise başkent Berlin’de, şehirde akaryakıta bağlı suç oranlarının yüzde 80 oranında artığı ve yılda ortalama 8 bin avro maddi zarara uğrandığı paylaşıldı.

Hırsızlıkların çoğunun sahte plaklarla yapıldığı iletildi. Saarland, Saksonya, Hamburg, Bavyera Baden-Württemberg, Aşağı Saksonya, Schleswig-Holstein ve Thüringen Eyaletleri de akaryakıtla ilgili hırsızlık olaylarında artış yaşandığını bildirdi.

Uzmanlar, ülke çapında yaklaşık 14 bin benzin istasyonunda her yıl verilen yaklaşık 30 milyon avro kayıp olduğunu tahmin ediyor. Benzin istasyonları satılan benzinden litre başına 0,8 ila 1,3 sent kazanıyor. Suça birden fazla kez karışan dolandırıcılar, beş yıla kadar hapis istemiyle cezalandırılıyor.

Geri Dön 31 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN