Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Eylül 2022 Cumartesi

AfD’li vekil Lauterbach’a ‘deli’ dedi: Bakan suç duyurusunda bulundu

AfD Milletvekili Beatrix von Stroch, Sağlık Bakanı Karl Lauterbach’a ‘deli’ dedi. Lauterbach, AfD’li vekil hakkında suç duyurusunda bulundu.

AfD’li vekil Lauterbach’a ‘deli’ dedi: Bakan suç duyurusunda bulundu

AfD Milletvekili Beatrix von Stroch, Sağlık Bakanı Karl Lauterbach için Federal Meclis’te yaptığı bir konuşmada "Siz tamamen delisiniz" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Sağlık Bakanı, Storch hakkında suç duyurusunda bulundu.

Bakan Lauterbach #NoAfD etiketi ile attığı Tweet’inde “AfD üyeleri ve milletvekilleri tarafından her zaman hakaret ve tehditler… Her ikisi de partinin siyasi tarzının bir parçası. Burada tek yapılabilecek suç duyurusunda bulunmak” ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 17 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN