Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Haziran 2022 Çarşamba

22 yaşındaki gencin ölümüne sebep olan 3 polis gözaltında

Başkent Paris’te 3 polis memuru, ‘dur ihtarına’ uymayan bir araca ateş açtı. Araçta bulunan 22 yaşındaki bir yolcu hayatını kaybetti. Polisler gözaltına alındı.

Paris’te geçtiğimiz cumartesi sabahı, 3 polis memuru, dur ihtarına uymayan bir araca ateş açtı. 8-9 el ateş edilen araçta bulunan 22 yaşındaki bir yolcu hayatını kaybetti. Sürücü ise ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı, şu anda yoğun bakımda. Ulusal Polis Genel Müfettişliği, polis memurları hakkında ‘kamu yetkisini kullanarak silahlı şiddet’ suçlamasıyla soruşturma başlattı.

Son 4 ayda 4 kişi ‘dur ihtarına’ uymadığı için öldürüldü

Fransa’da geçtiğimiz 4 ayda 4 kişi, polis memurlarının dur uyarısına uymadığı için öldürüldü. Sol koalisyon lideri Jean-Luc Melenchon, Twitter üzerinden polis şiddetini eleştiren bir paylaşım yaptı ve "Bir insanı durmadığı için öldürmek normal değil" dedi. Aşırı sağcı siyasetçi Le Pen ise Melenchon’un açıklamasına tepki gösterdi, Melenchon’u, ‘hep serserilerin ve suçluların tarafını tutmakla’ suçladı. 

Geri Dön 08 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN