Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Yeni Maliye Bakanı vergileri düşürüyor

İngiltere’de yeni Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng, ülkeyi ekonomik durgunluktan çıkaracak, daha yüksek bir ekonomik büyüme temelli planı duyurdu. Plana göre vergilerde indirime gidilecek.

Boris Johnson’ın istifası sonrası yerine seçilen Liz Truss, seçim kampanyası sürecinde rakibi Rishi Sunak’ın Maliye Bakanlığı döneminde getirdiği yüksek vergileri eleştirmişti. Şimdi de Truss’ın kabinesinde Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng vergilerin düşürüleceğini duyurdu. Kwarteng, planın temel anlamda vergileri düşürüp reform yoluyla ekonominin arz tarafını genişletmek olduğunu söyledi.

Reuters’ın aktardığı habere göre kabinede yer alan bir bakanın "İngiltere vergileri düşürürken harcamalarını nasıl finanse edecek?" sorusu üzerine Başbakan Liz Truss, "Ekonomik büyüme bu sorunun cevabı" şeklinde yanıt verdi.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN