Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
31 Ocak 2023 Salı

Vergi kaçakçılığı iddiaları Zahawi'yi koltuğundan etti

İngiltere’de vergi kaçırdığı iddialarıyla gündeme gelen Muhafazakar Parti Teşkilat Başkanı Nadhim Zahawi’nin görevine son verildi. 

Gelirinin ciddi bir kısmını beyan etmemekle suçlanan dönemin Maliye Bakanı Zahawi’nin, geçen yıl vergi dairesine ceza ödediği geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. Başbakan Rishi Sunak, kendi talimatıyla başlatılan soruşturmada Zahawi’nin vergi dairesine ödediği cezalar konusunda yeterince şeffaf davranmayarak Bakanlık yasasını ciddi şekilde ihlal ettiğini açıkladı. 

Sunak, Zahawi’nin soruşturması ve görevden alınması konusunda ‘oldukça kararlı davrandığını’ savundu. Ana muhalefetteki İşçi Partisi ise Başbakan’ın Zahawi’yi ancak zorunda kalınca görevden aldığı eleştirisinde bulundu. İşçi Partisi Başkan Yardımcısı Angela Rayner, “Başbakan, uzun zaman önce yapmış olması gereken bir şeyi zorla yaptı” ifadelerini kullandı.

Geri Dön 31 Ocak 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN