Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
15 Ekim 2022 Cumartesi

Van Gogh eserine domates çorbası döktüler

İngiltere’nin başkenti Londra’daki Ulusal Galeri’de Van Gogh’un bir eserine, iki iklim aktivisti tarafından domates çorbası fırlatıldı.

Van Gogh eserine domates çorbası döktüler

İngiltere’de iki iklim aktivisti, Van Gogh’un Londra’daki Ulusal Galeri’de sergilenen ‘Ayçiçekleri’ tablosuna protesto amaçlı domates çorbası fırlattı. Sonrasında kendilerini tutkal ile eserin sergilendiği duvara yapıştıran protestocular, ‘Hangisi daha değerli? Sanat mı, hayat mı?’ dedi. 

Yapılan açıklamada, müzedeki eserlerin cam bir plaka ile korunduğu, bu nedenle esere zarar gelmediği ifade edildi.

Yetkililer tarafından olay yerinden uzaklaştırılan ve gözaltına alınan eylemciler, cezai zarar verme ve izinsiz giriş suçlarından yargılanacak. 

Geri Dön 15 Ekim 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN