Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Mayıs 2023 Perşembe

Uluslararası öğrenciler, 2024 itibarıyla İngiltere'ye ailelerini getiremeyecek

İngiltere’nin göçmen sayısını azaltma planları kapsamında, uluslararası öğrencilerin bakmakla yükümlü oldukları kişileri Ocak 2024 itibarıyla yanlarında İngiltere'ye getiremeyeceği açıklandı.

İngiltere’ye yıllık net göçün 700 binin üzerinde olduğunu ve bunun azaltılması gerektiğini vurgulayan İçişleri Bakanı Suella Braverman, uluslararası öğrenciler için yürürlüğe girecek katı kısıtlamalardan yalnızca doktora öğrencilerinin ve araştırma odaklı belirli yüksek lisans öğrencilerinin muaf olacağını duyurdu. 

Bir öğretim üyeleri sendikası, ‘son derece utanç verici’ ve ‘göçmen karşıtı’ olarak niteledikleri yasanın, kadınları ve belirli ülkelerden insanları orantısız bir şekilde etkileyeceği eleştirisinde bulundu.

Ana muhalefetteki İşçi Partisi ise, planlanan önlemleri ‘uygun’ bulduğunu ve düzenlemeye karşı çıkmayacağını bildirdi.

Geri Dön 25 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN