Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Ocak 2024 Cuma

Türkiye'de ameliyat olan İngiliz kadın hayatını kaybetti

Türkiye'de kalça estetiği ameliyatı olan 26 yaşındaki İngiliz kadın, ameliyatın ardından geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

İngiltere, Türkiye’de kalça estetiği olduktan sonra hayatını kaybeden kadını konuşuyor. Demi Agoglia isimli 26 yaşındaki İngiliz kadın, Türkiye’de olduğu kalça ameliyatında sonra hayatını kaybetti. İlk belirlemelere göre, kadının ameliyatın ardından yağ embolisi nedeniyle kalp krizi geçirdiği belirtildi.

Manchester’a dönmeye hazırlanan kadının, şiddetli göğün ağrısı nedeniyle hastaneye giderken takside kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği duyuruldu.

Agoglia’nın erkek arkadaşının hâlâ Türkiye’de olduğunu ve adli tıp raporunu beklediğini anlatan Demi Agoglia'nın ağabeyi Carl, “Olanlar çok trajik. Şoktayız. Ameliyat için İstanbul’a gitti. Daha önce de dişlerini yaptırmak için gitmişti. Sevgilisinin dönmeden önce ölüm belgesine ihtiyacı var. Eğer operasyon için Türkiye’ye gitmeyi düşünüyorsanız, gitmeyin derim!” ifadelerini kullandı.

Araştırmalar, BBL adı verilen ameliyatın tüm estetik operasyonlar arasında en yüksek riski taşıdığını söylüyor. İngiltere’de yaklaşık 10 bin sterlin karşılığında yapılan ameliyatın Türkiye’deki bedeli ise ortalama 3 bin 500 sterlin.

Geri Dön 12 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN