Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
09 Eylül 2023 Cumartesi

Toplu katliam ihbarına gelen polis yogacıları buldu

İngiltere'de 'toplu katliam' ihbarı üzerine baskın yapan polis, bir kafe içinde yoga yapanları buldu.

Lincolnshire kentinde bulunan Chapel St Leonards sahil kasabasında yer alan "Seascape" adlı kafeye, bir vatandaşın yerde meditasyon yapan bir grup kişiyi görüp "toplu katliam yapıldı" ihbarı sonrasında polis baskını düzenlendi.

Polis baskını sonrasında kafe, içinde yoga dersine katılan öğrencilerin bulunduğu bir grup tarafından kullanılıyordu ve bu kişiler derslerine ara vermek zorunda kaldılar.

Kafe yöneticileri ve yoga öğrencileri, beklenmedik polis baskını karşısında şaşkına dönerken, olayın yanlış bir ihbar sonucu gerçekleştiği anlaşılınca polis memurları durumu çözdü.

Lincolnshire Polisi, herkesin güvende ve sağlıklı olduğunu doğrularken, bu ihbarın iyi niyetle yapıldığını ve detaylı bir inceleme başlatılmayacağını açıkladı.

Seascape adlı kafenin yöneticileri, sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamada, kafenin düzenli olarak yoga derslerine ev sahipliği yaptığını belirterek, "Biz herhangi bir çılgın tarikatın ya da çılgın kulübün parçası değiliz" şeklinde ifade ettiler.

Geri Dön 09 Eylül 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN