Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Eylül 2023 Cuma

Terör şüphelisi hapishaneden kaçtı

İngiltere Terörle Mücadele Birimi, terör şüphelisi Daniel Khalife’nin Londra’da hapishaneden kaçtığını duyurdu. 21 yaşındaki eski asker, gizli devlet bilgilerini İran’a sızdırmak ve bir İngiliz ordu üssüne sahte bomba yerleştirmekle suçlanıyordu.

Halka acil çağrıda bulunan Terörle Mücadele Birimi Şefi Dominic Murphy, "İngiltere’nin herhangi bir yerinde olabilecek kaçak Daniel Khalife'yi bulmamıza yardım etmeleri için kamuoyuna acilen çağrıda bulunuyorum” açıklamasında bulundu. 

Khalife’nin, kendisini bir yemek kamyonunun altına bağlayarak firar ettiği düşünülüyor. 

İngiltere polisi, Khalife’yi bulmak için ülke genelinde arama başlattı. Zanlının kamu güvenliğini tehdit ettiğinin düşünülmediği belirtildi, ancak yine de Khalife’yi görenlerin kendisine doğrudan yaklaşmaması ve hemen 999’u araması istendi. 

Geri Dön 08 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN