Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Eylül 2023 Pazartesi

Tehlikeli Köpekler Yasası Londra'da protesto edildi

İngiltere'de Bully XL cinsi köpeklerin yasaklanmasını öngören Tehlikeli Köpekler Yasası protesto edildi.

Tehlikeli Köpekler Yasası Londra'da protesto edildi

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak'ın geçen hafta Bully XL cinsi köpeklerin toplum için tehlikesinin açık olduğunu ve bu türün yasaklanması için acil talimat verdiğine dair açıklamasının ardından Bully XL cinsi köpek sahipleri Londra'nın merkezinde gösteri düzenlendi.

Ne olmuştu?

Başbakan Rishi Sunak, Amerikan Bully XL cinsi köpeklerin yıl sonuna kadar yasaklanacağını duyurmuş ve “Özellikle çocuklarımız için tehlikeli” demişti.

2022 yılında İngiltere’de meydana gelen her 10 ölümcül köpek saldırısından 6'sı Bully XL cinsi köpekler nedeniyle yaşandı. Söz konusu cinsin bu yıl en az iki ölümlü saldırı vakasına karıştığı tahmin ediliyor.

Geri Dön 25 Eylül 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN