Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Ağustos 2023 Cuma

Tedavi için sıra bekleyen 7,5 milyon insan var

İngiltere Ulusal Sağlık Servisi (NHS) verilerine göre, hastanelerde tedavi için sıra bekleyen kişi sayısı 7,5 milyonu aştı. Yaklaşık 400 bin kişi 1 yıldan uzun süredir tedavi olmayı bekliyor.

Temmuz sonu itibarıyla 7,57 milyona ulaşan bu rakam, rutin operasyonların yanı sıra diz ve kalça protezi gibi ameliyatları bekleyen hastaları da içeriyor. Verilere göre, 380 bini aşkın kişi ise bir yıldan uzun süredir tedavi olmayı bekliyor.

Bekleme listesinde olan kişilerin sayısı, bir önceki aya göre yaklaşık 100 bin arttı. Pratisyen hekimlerin temmuz ayında greve gitmesi de listenin önemli ölçüde uzamasına yol açtı. Hekimler geçtiğimiz ay üç günlük greve gitmiş, grev nedeniyle yaklaşık 100 bin doktor randevusu iptal olmuştu. NHS doktorları, ağustos ayında yeni bir grev planlıyor. 

Geri Dön 11 Ağustos 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN