Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Ekim 2023 Çarşamba

Tartışmalı sığınmacı gemisine dönüşler başlıyor

İngiltere'de tartışmalı sığınmacı gemisine yerleştirilen düzensiz göçmenler, dört gün kalıp ayrıldıkları gemiye 2 ay sonra, 19 Ekim'de yeniden yerleştirilecek. 

Tartışmalı sığınmacı gemisine dönüşler başlıyor

Bibby Stockholm gemisinden içme suyu sisteminde bulunan bir bakteri nedeniyle 11 Ağustos’ta tahliye edilen 39 sığınmacıya İçişleri Bakanlığı tarafından tebligat gönderildi. Buna göre düzensiz göçmenlerin 19 Ekim itibarıyla gemiye geri dönmeleri gerektiği, istedikleri zaman gemiden ayrılabilecekleri ancak giriş ve çıkışlarda imza atmaları gerektiği ifade edildi. 

Lejyonella bakterisi nedeniyle iki ay boş kalan Bibby Stockholm gemisine 18-65 yaş arasındaki erkek sığınmacıların yerleştirileceği bildirildi. 

İngiltere, ülkede bulunan 50 bine yakın düzensiz göçmenin barınabilmesi için askeri tesislerdeki kullanılmayan binaların ve mavnalar üzerine inşa edilmiş yüzen yapıların kullanıma açılmasına karar vermişti. 

Geri Dön 11 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN