Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Ekim 2023 Cumartesi

Tartışmalı göçmen gemisine dönüşler başladı

İngiltere İçişleri Bakanlığı, düzensiz göçmenlerin, Biby Stockholm isimli tartışmalı mülteci gemisine yeniden yerleştirileceğini duyurdu.

Tartışmalı göçmen gemisine dönüşler başladı

Yetkililer, gemiyle ilgili gerekli kontrollerin yapıldığını, göçmenlerin güvenliğinin sağlandığını bildirdi. İlk etapta gemiye 21 göçmenin yerleştirildiğini, sayının artırılacağını hükûmet, pahalı otel ve yurtların masraflarını azaltmak istediğini açıkladı.

İngiltere'de ağustos ayında Bibby Stockholm isimli göçmen gemisine yerleştirilen mülteciler, suda bulunan bakteri nedeniyle tahliye edilmişlerdi. Sivil toplum örgütleri söz konusu projeyi yüzen bir cezaevine benzetmişti.

Geri Dön 21 Ekim 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN