Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Ekim 2023 Çarşamba

Son 139 yılın en sıcak eylülü yaşandı

İngiliz Meteoroloji Kurumunun (Met Office) verilerine göre Birleşik Krallık’ta 1884 yılından bu yana en sıcak eylül ayı yaşandı.

Son 139 yılın en sıcak eylülü yaşandı

Geçtiğimiz ay, ülke genelinde ortalama sıcaklık değerleri 15,2 olarak kaydedildi. Buna ek olarak yağışların da ortalamanın üzerinde olduğuna dikkat çekildi. Ülke genelinde, eylül ayında ortalamanın üçte bir oranından daha fazla yağmur yağdığı vurgulandı. 

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan uzman meteorolog Marc McCarthy, insan kaynaklı iklim değişikliğine işaret ederek, İngiltere'de eylül ayı ortalama sıcaklığının 15,2 derece olması normal şartlarda imkansız.”diye konuştu. Bilim insanı Jennifer Pirret de insan kaynaklı sera gazı emisyonları nedeniyle iklim krizinin derinleşebileceğini ifade etti. 

Geri Dön 04 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN