Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Ocak 2024 Salı

Sıvı yasaklarının süresi uzatıldı

İngiltere'de Haziran 2024'te havalimanlarındaki sıvı yasağı kalkacaktı ancak hazırlıklar tamamlanamayınca ertelendi.

Sıvı yasaklarının süresi uzatıldı

İngiltere’de havalimanlarında, sıvılarda 100 ml kuralının kaldırılmasını sağlayacak güvenlik tarayıcılarının kurulumu tamamlanamadı. Havalimanı işletmeleri gecikme nedeniyle, yasak süresinin uzayacağını duyurdu.

İngiliz hükûmeti, ülkedeki büyük havalimanlarına yüksek teknolojinin kullanıldığı ekipmanların Haziran 2024’e kadar hazır olması talimatını vermişti.

İngiliz tüketici hakları örgütü ‘Which?’, durumun yaz aylarında karışıklığa neden olabileceği konusuda uyarıda bulundu.

Sıvı maddelerin taşınmasına ilişkin 100 mililitre kuralı, 2006 yılında, bir transatlantik uçuşunu bombalama planının engellenmesinin ardından getirilmişti.

Geri Dön 23 Ocak 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN