Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Mayıs 2023 Salı

Silah ihracatı 2022'de 8,5 milyar sterlinle rekor kırdı

İngiltere'nin silah ihracatı, 2022 yılında bir önceki yıla göre iki katına çıkarak 8,5 milyar sterline ulaştı. Bu, konuya ilişkin verilerin açıklanmaya başladığı 2000'lerin başından bu yana görülen en yüksek seviye oldu.

Veriler, silah ticaretinin kaldırılması için mücadele eden Silah Ticaretine Karşı Kampanya organizasyonu tarafından açıklandı. Rapora göre; İngiltere’nin en büyük silah ithalatçısı, 2,7 milyar sterlinle Katar oldu. İngiltere’nin en fazla silah ihracatı yaptığı ülkeler arasında ikinci sırada Suudi Arabistan, üçüncü sırada ABD yer aldı.

2022’de İngiltere’den Türkiye’ye silah ihracatı 424 milyon sterlin, Ukrayna'ya silah ihracatı ise 401 milyon sterlin olarak kaydedildi.

Geri Dön 23 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN