Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Aralık 2022 Cuma

“Sığınmacılar yasa dışı tutuluyor” iddiası

Basına sızan İçişleri Bakanlığı yazışmalarına göre İngiltere’de yüzlerce kağıtsız göçmen, göçmen geri gönderme merkezlerinde yasa dışı olarak alıkonuldu. 

BBC’nin haberine göre; bakanlık e-postalarında, merkezlerdeki kapasitenin çoktan aşıldığı, gözaltıların ‘artık yasal olmadığı’, ve insanların en kısa zamanda otellere ya da başka konaklama merkezlerine götürülmesi gerektiği yönünde ifadeler yer alıyor. 

Ekim ayında, ülkenin güneydoğusundaki Manston kasabasında, kapasitesi 1.600 olan göçmen merkezinde 4 binden fazla göçmenin çadırlarda tutulduğu ve aşırı kalabalığın salgın hastalıklara yol açtığı ortaya çıkmıştı. Kasım ayında da bu merkezde kalan bir çocuk, şişenin içinde gazetecilere fırlattığı mektupla yardım istemiş, merkezde herkese yetecek kadar yemek verilmediğini ve yardıma muhtaç hastaların tedavi göremediğini söylemişti. 

Geri Dön 23 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN