Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Aralık 2022 Cuma

Sendikalardan açıklama: Tek yol var

İngiltere’de sendikalar, grev dalgalarını sonlandırmanın tek yolunun çalışanlar için adil bir maaş artışı ve iş güvenliği sağlamak olduğunu söyledi.

İngiltere’de sağlık, eğitim, ve ulaşım sektörleri başta olmak üzere çok sayıda sektörde, her geçen gün yeni bir grev kararı alınıyor. 

İngiltere ve Galler’deki 10 bin ambulans çalışanı, ücret artışı ve çalışma koşulları konusunda yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle greve gitme kararı aldı. Hemşireler de aralık ayında 2 gün sürecek toplu greve hazırlanıyor, bu 2 gün boyunca sadece acil servislerde hizmet verilecek.

70 bini aşkın üniversite çalışanı da 3 günlüğüne greve gitmişti. Dün, grevin son gününde, binlerce öğretim görevlisi çalışma koşullarını ve alım gücü kaybını protesto için sokağa indi. 

Sendikalar, grev dalgalarını sonlandırmanın tek yolunun çalışanlar için adil bir maaş artışı ve iş güvenliği sağlamak olduğunu, aksi takdirde grevlerin devam edeceğini vurguluyor. 

Geri Dön 02 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN