Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Eylül 2023 Cuma

Savunma ve enerji bakanları değiştirildi

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, hükûmetinde değişikliklere gitti. Savunma Bakanı Ben Wallace’ın yerini, eski Enerji Bakanı Grant Schnapps aldı. 

Eski Savunma Bakanı Ben Wallace, yaklaşık bir ay önce, "24 yıldır parlamentoda görev yapıyorum. Son 7 yılımı, her gece yatağımın yanında üç farklı telefonla uyuyarak geçirdim" ifadelerini kullanarak görevinden istifa etmek istediğini açıklamıştı. Wallace, İngiltere’nin ‘Ukrayna’ya silah yollamak için bir Amazon kargo servisi olmadığı’ ve 'Ukrayna’nın biraz minnettarlık göstermesi gerektiği’ yönündeki açıklamalarına gelen tepkilerin de ardından, 31 Ağustos Perşembe günü istifasını açıkladı. 

Eski Enerji Bakanı Grant Schnapps, Wallace’ın yerine yeni Savunma Bakanı olarak göreve getirildi. Schnapps, Savunma Bakanı olarak yaptığı ilk açıklamada, "Putin’in barbarca işgali karşısında İngiltere’nin Ukrayna’ya desteğinin devam edeceği" taahhüdünde bulundu. 

Yeni Enerji Bakanı ise, daha önce Eğitim Bakanı olarak görev yapmış olan milletvekili Claire Coutinho oldu.

Geri Dön 01 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN