Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Şubat 2023 Cumartesi

Savunma Bakanı, İngiliz jetlerinin Ukrayna’ya gönderilmesini reddetti

İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, İngiliz jetlerinin Ukraynalı pilotlar için çok karmaşık olduğu gerekçesiyle Typhoon’ların Ukrayna’ya gönderilmeyeceğini söyledi.

Bakan Wallace, ayrıca İngiltere’den kara desteği gerektireceği gerekçesiyle, İngiliz Typhoon savaş uçaklarının kısa vadede Ukrayna’ya gönderilmeyeceğini açıkladı.

Bakan, “Savaş uçağı göndermek, yüzlerce insanı beraberinde göndermeyi gerektiyor: mühendisler, pilotlar, eğitmenler... Batı, en azından şimdilik, Ukrayna’ya bu ölçekte asker göndermeyecek” ifadelerini kullandı, ancak İngiltere’nin Ukrayna’ya hava korumasında destek sağlamaya hazır olduğunu bildirdi. 

Savaş uçaklarıyla ilgili karara rağmen, Başbakan Rishi Sunak, 24 Şubat Cuma günü yaptığı konuşmada ülke liderlerini Ukrayna’yı silahlandırma konusunda daha hızlı hareket etmeye çağırdı. 

Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy, ülkeden savaş uçağı talebinde bulunmak için bu ay İngiltere’ye seyahat etmişti. Bu çağrısını 23 Şubat Perşembe günü yineleyen Zelenskiy, İngiltere eski Başbakanı Boris Johnson tarafından da desteklendi. 

Geri Dön 25 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN