Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Temmuz 2023 Pazartesi

Saldırıyla ilgili bilgi verene 50 bin sterlin ödül

Moss Side'da, geçen yıl, iki kız çocuğunun yaralandığı saldırıyla ilgili önemli bilgiler paylaşana 50 bin sterlinlik ödül verilecek.

Geçtiğimiz yıl Moss Side’da meydana gelen saldırıda 13 ve 16 yaşlarındaki iki kız çocuğu vurulmuştu. 16 yaşındaki kız ağır yaralanmış, 13 yaşındaki kız ise şarapnel parçalarının hedefi olmuştu. İki kız çocuğunun da tamamen iyileştiği bildirildi.

Yetkililerden yapılan açıklamada, saldırganların rasgele ateş ettiği ve kime isabet edeceği konusunda hiçbir fikirlerinin olmadığı iddia edildi. Polis, bu acımasız saldırının ardından, saldırıyla ilgili önemli bilgisi olup paylaşanlara 50 bin sterlinlik ödül verecek.

Geri Dön 31 Temmuz 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN