Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Aralık 2022 Çarşamba

Sağlık sektöründe yeni grevler

İngiltere’de hemşireler 106 yıl sonra ilk kez greve gitmişti. Bugün de ambulans ve acil tıp teknisyenlerinin grevi başladı.

İngiltere’de 15 Aralık’ta 106 yıllık sendika tarihinde ilk defa greve giden hemşireler, bugün yeniden 24 saatlik greve gitti. 300 bini aşkın hemşireyi temsil eden sendikanın grevi nedeniyle çok sayıda ameliyat ve tedavi iptal edildi, yalnızca acil servis ve diyaliz ünitelerindeki hemşireler hizmet vermeye devam etti. Sendika, tüm hemşireler için yüzde 19 maaş artışı talep ediyor. 

Bugün ise on binlerce ambulans şoförü ve acil tıp teknisyeni greve gitti. Ulusal Sağlık Sistemi (NHS) Konfederasyonu, hastanelerin, yarınki grev sırasında ‘hastaların güvenliğini garanti edemeyeceği’ uyarısında bulundu. Sağlık Bakanı Will Quince ise, vatandaşları riskli aktivite ve sporlardan uzak durmaya çağırdı. 

Geri Dön 21 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN