Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2023 Cumartesi

Rusya’ya yeni yaptırımlar

İngiltere hükûmeti, Rusya’ya yönelik, elmas ve metal endüstrisini hedef alan yeni yaptırım paketini duyurdu. Başbakan Rishi Sunak, ayrıca Ukrayna’ya askeri yardımların iki katına çıkarılacağını taahhüt etti. 

Yeni yaptırım paketine göre, Rusya’dan elmas, bakır, alüminyum ve nikel ithalatı tamamen yasaklanacak. Ayrıca Rus askeri-sanayi endüstrisine yönelik yaptırımlar yürürlüğe girecek. Sadece Rus elmas endüstrisi, 2021 yılı verilerine göre ihracatta 4 milyar sterlin değerindeydi. 

Başbakan Rishi Sunak, Hiroşima’da yapılan G7 zirvesinin ilk gününde yaptığı açıklamada, diğer G7 ülkelerinin de bu yaptırımları uygulamasını umduğunu dile getirdi, "Bu, yaptırımları daha etkili hale getirecek ve Rusya'nın yasadışı faaliyetleri için bir bedel ödemesini sağlayacaktır" ifadelerini kullandı. 

Sunak, ayrıca Ukrayna’ya yapılan savunma yardımlarını ikiye katlama sözü verdi.

Geri Dön 20 Mayıs 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN