Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Haziran 2024 Cuma

Rishi Sunak'ın malikanesindeki gölete tuvaletlerini yaptılar

İngiltere’de eylemciler, Başbakan Rishi Sunak’ın İsrail’e silah satışını ve Gazze politikasını protesto etmek amacıyla, Sunak’ın malikanesinin bahçesine girerek, içindeki gölete tuvaletlerini yaptı. 

Rishi Sunak'ın malikanesindeki gölete tuvaletlerini yaptılar

"Youth Demand" isimli grubun dört üyesi, üzerinde Sunak’a yönelik hakaret ifadeleri bulunan gömlekler giyerek dikkat çekti. Polis tarafından malikaneden çıkarılan eylemcilerden biri gazeteci olarak tanımlandı.

Grup, açıklamalarında İngiltere’nin İsrail'e silah satışına ve İsrail'den silah alımına ambargo koymasını, 2021 sonrası verilen yeni petrol ve doğalgaz lisanslarının geri çekilmesini talep etti. Ayrıca, Sunak çiftinin yaklaşık 730 milyon sterlinlik servetine dikkat çekildi.

Geri Dön 28 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN