Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Nisan 2023 Çarşamba

On binlerce hekim 4 günlük grev başlattı

İngiltere’de on binlerce pratisyen hekim, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve yüzde 35 zam talebiyle 4 günlük grev başlattı. 

Cumartesi sabahına kadar sürecek grev nedeniyle yaklaşık 350 bin randevu ve ameliyat iptal oldu. İngiltere Sağlık Sistemi (NHS), halkı sağlık hizmetlerine başvururken tekrar düşünmeye çağırdı. 

Yüzde 35 zam, şu anda yüzde 10 civarında olan yıllık enflasyonun çok üzerinde kalıyor. Hükümet de bunu karşılayamacağını söyleyerek sendikaları daha makul bir taleple gelmeye çağırıyor. 

Ancak hekimler, ücretlerinin 15 yıldır enflasyonun altında kaldığını söyleyerek, reel ücretlerinin son 15 yılda yüzde 26 azaldığını vurguluyor. 

Pratisyen hekimler, mart ortasında da üç günlük iş bırakma eylemi yapmıştı.

Geri Dön 12 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN