Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
21 Eylül 2023 Perşembe

Öğrenci ve turist vizesi ücretleri artıyor

Birleşik Krallık vize ücretlerine 4 Ekim itibarıyla zam geliyor. İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, öğrenci ve turist vize ücretlerinin artacağını duyurdu.

Yeni düzenlemeler kapsamında örneğin altı aydan kısa süreli vize başvuruları için maliyetler 15 sterlin artacak, başvuru ücreti 115 sterline yükselecek. Buna ek olarak iki, beş ve on yıllık ziyaretçi vize ücretleri de zamlanacak. Halihazırda eğitim gören öğrenciler ise 490 sterlin ödeyecek. İngiltere’ye geçici olarak giriş yapılmasına olanak tanıyan transit vizedeyse herhangi bir artış planlanmıyor.

İngiltere Başbakanı Sunak, temmuz ayında yaptığı açıklamada, vize başvuru ücretlerindeki artışla, kamu sektörü çalışanlarına yapılan maaş zamlarını karşılamak istediğini belirtmişti. 

Geri Dön 21 Eylül 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN