Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Nisan 2024 Cumartesi

Nitelikli işçi vizesinde asgari ücret sınırı artırıldı

İngiltere'de, nitelikli işçi vizesi için aranan asgari ücret sınırı, yüzde 48 artırılarak 38 bin 700 sterline yükseltildi.

İngiltere hükûmeti, geçen yılın aralık ayında, nitelikli işçi vizeleri için asgari maaş limitlerini artırma planlarını duyurmuştu. İçişleri Bakanlığı'nın yaptığı açıklamaya göre, bu değişiklikler yürürlüğe girerek asgari maaş limiti yüzde 48'lik bir artışla 38 bin 700 sterline yükseltildi.

2022 yılında İngiltere'ye net göç 745 bin kişiye ulaşarak rekor bir seviyeye ulaştı. Brexit sonrası artan göç rakamlarını azaltma taahhüdünde bulunan İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, "Göç oranları çok yüksek, insani tedbirlerin kötüye kullanılmasına izin vermeyeceğiz" açıklamasını yaptı.

Geri Dön 06 Nisan 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN