Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Ocak 2023 Pazartesi

Muhafazakar Partili eski Maliye Bakanı'na ‘vergi’ cezası!

İngiltere’de Muhafazakar Parti’nin üst düzey yöneticilerinden eski Maliye Bakanı Nadhim Zahawi’nin geçtiğimiz yıl vergi dairesine ceza ödediği ortaya çıktı.

Olayı BBC ortaya çıkardı. BBC’nin edindiği bilgiye göre Zahawi geçtiğimiz yıl temmuz ve eylül ayları arasında, henüz ülkenin Maliye Bakanıyken, vergi dairesine cezasıyla birlikte toplamda 5 milyon sterlinlik ödeme yaptı. Bunun yüzde 30’u, yani yaklaşık 1,5 milyon sterlini ceza. Verginin, Zahawi'nin kamuoyu araştırma şirketi olan YouGov’daki hisseleriyle bağlantılı olduğu biliniyor.

Eski Maliye Bakanı, vergi bildiriminde hata yaptığını kabul etmiş, ancak kendini bunun kasıtlı olmadığı ve dikkatsizlikten kaynaklandığını söyleyerek savunmuştu.

Geri Dön 23 Ocak 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN