Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Eylül 2022 Perşembe

Merkez Bankası müdahalesi sterlinin değer kaybını önleyemedi

Merkez Bankası, piyasayı sakinleştirmek için geçici olarak uzun vadeli tahvil satın alacağını açıkladı, ancak bu da sterlinin düşüşünü engellemeye yetmedi. 

Merkez Bankası müdahalesi sterlinin değer kaybını önleyemedi

İngiltere’nin para birimi sterlin, yeni Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng’ın cuma günü vergi kesintisi planlarını açıklamasından bu yana hızla değer kaybediyor. Merkez Bankası, piyasayı sakinleştirmek için geçici olarak uzun vadeli tahvil satın alacağını açıkladı, ancak bu da sterlinin düşüşünü engellemeye yetmedi. 

Hükûmetin vergi kesintisi planları, Uluslarası Para Fonu (IMF) tarafından da eleştirildi. IMF, İngiliz hükûmetini, bu planları acilen yeniden gözden geçirmeye çağırdı. 

Geri Dön 29 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN