Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Temmuz 2023 Cumartesi

Market alışverişine para yetişmiyor

İngiltere'nin yüzde 5'i, son iki hafta içerisinde, biten yiyeceklerinin yerine yenisini almayı karşılayamadıklarını söyledi.

Ulusal İstatistik Ofisi tarafından yapılan ankete göre, İngiltere’de yaşayan her 20 kişiden 1’i, geçtiğimiz iki hafta içinde tükenen yiyeceklerinin yenisini almayı karşılayamadığını söylüyor. Bu oran, bekar anne babalar arasında dörtte bire çıkıyor.

Ayrıca, İstatistik Ofisi verilerine göre kiracılar yüzde 43’ü şubat ve mayıs ayları arasında kiralarını karşılamakta zorlandığını belirtti. Aynı dönemde, konut kredilerini ödemekte zorlananların oranı ise yüzde 28 oldu.

Kiracıların yüzde 58’i, yüksek enflasyon nedeniyle gıda ve diğer temel ihtiyaç harcamalarını azalttığını belirtti. 

Geri Dön 15 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN