Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Haziran 2024 Salı

Manş Denizi'nde yeni düzensiz göçmen rekoru

İngiltere'nin Ruanda'ya sınır dışı etme uygulamasına rağmen, Manş Denizi üzerinden ülkeye gelen düzensiz göçmenler rekor kırdı.

Manş Denizi'nde yeni düzensiz göçmen rekoru

İngiliz hükûmetinin yasa dışı yollardan ülkeye girenleri Ruanda'ya sınır dışı etme uygulamasına rağmen, bu yılın ilk 6 ayında Manş Denizi üzerinden İngiltere'ye gelen göçmen sayısında yeni bir rekor kırıldı. İçişleri Bakanlığı verilerine göre, bu yılın ilk yarısında küçük teknelerle Birleşik Krallık’a giriş yapan düzensiz göçmen sayısı 12 bin 901 kişiye ulaştı.

Bu sayı, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 17 artış gösterdi. 2022 yılında ise düzensiz göçmen sayısı tüm yıl bazında rekor seviyelere ulaşarak 45 bin 774 olarak kaydedilmişti.

Geri Dön 25 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN