Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
14 Ağustos 2023 Pazartesi

Manş Denizi’nde göçmen teknesi battı: En az 6 ölü

Fransız kıyılarından İngiltere'ye gitmek üzere yola çıkan küçük bir göçmen teknesi Manş Denizi'nde batınca en az altı kişi hayatını kaybetti.

Hastaneye kaldırılan 6 göçmenden birinin durumu ciddi. Fransız yetkililer iki gemi, bir uçak ve iki helikopterle, İngiltere ise iki gemiyle arama kurtarma faaliyetlerine katılıyor. Boulogne savcılığı, arama çalışmaları sırasında 55 göçmenin kurtarıldığını açıkladı.

Fransa'nın kuzeyindeki Dunkerque liman kentinde sabahın erken saatlerinde birçok göçmen botunun denize açıldığı ihbarı üzerine geniş çaplı bir arama kurtarma operasyonunun başlatıldığını belirten Belediye Başkanı Franck Dhersin, "Bazı tekneler büyük zorluklarla karşı karşıya kaldı. Sangatte kurtarma ekipleri ne yazık ki cesetler buldu" şeklinde konuştu.

Geri Dön 14 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN