Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
31 Ekim 2023 Salı

Luis Diaz'ın babası hakkında bilgi verene 40 bin sterlin

Liverpool'un yıldız isimlerinden Luis Diaz'ın Kolombiya'da silahlı kişiler tarafından kaçırılan babası Luis Manuel Diaz hakkında bilgi sağlayana 40 bin sterlin ödül verilecek.

Luis Diaz'ın babası hakkında bilgi verene 40 bin sterlin

Diaz'ın ebeveynleri, Kolombiya'da silahlı kişiler tarafından kaçırıldı. Diaz'ın annesi Cilenis Marulanda hafta sonu Barrancas bölgesinde bulunurken, babası Luis Manuel'ın arama çalışmaları sürüyor. Kolombiya Devlet Başkanı Gustavo Petro, Diaz'ın babasının bulunması için emniyet yetkililerinin yoğun bir şekilde çalıştığını belirtti.

Kolombiya'nın kuzeyinde Luis Diaz'ın babasını bulmak için yürütülen operasyona yüzün üzerinde emniyet yetkilisi katılırken, bilgi sağlayanlara 40 bin sterlinlik bir ödül verileceği açıklandı.

Luis Diaz, ailesinin yaşadığı bu zorlu dönem nedeniyle Liverpool'un Nottingham Forest'u 3-0 yendiği lig maçında forma giymemişti.

Geri Dön 31 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN