Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Eylül 2023 Salı

Londra'da protesto: 100’den fazla polis silah ruhsatını iade etti

Londra'da silahsız bir siyahi gencin polis tarafından öldürülmesiyle ilgili soruşturma başlatılması üzerine, 100'den fazla polis soruşturmayı protesto ederek silah ruhsatlarını iade etti.

Londra’da geçen yıl bir polise siyahi bir gencin öldürülmesiyle ilgili olarak cinayet suçlamasıyla dava açılmıştı. Geçen hafta başlayan duruşmalarla birlikte 100’ün üzerinde polis, süreci protesto ederek silah ruhsatlarını iade etmeye başladı. Savunma Bakanlığı görevden çekilen polislerin yerine şimdilik başka bölgelerden gelen meslektaşlarının görev yaptığını, personel sıkıntısı durumunda gerekirse askerin devreye girebileceğini duyurdu. 

Geçen yıl silahsız, 24 yaşındaki siyahi genç Chris Kaba'nın, aracının içinde polis tarafından açılan ateşle hayatını kaybetmişti. Londra Emniyet Müdürü Mark Rawley, İçişleri Bakanlığı'nın ateşli silah taşıyan polislerin durumuna ilişkin bir inceleme başlatmasını olumlu olarak değerlendirdi, “Görevinden çekilen polislerin de meşru kaygılarını anlıyor ve onları destekliyoruz” açıklamasında bulundu. 

İçişleri Bakanı Suella Braverman, silahlı polis memurlarının 'tamamen arkasında' olduğunu ve yurttaşların güvenliği için cesur silahlı polisin korumasına ihtiyacı olduğu belirtti.

Geri Dön 26 Eylül 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN