Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Haziran 2023 Çarşamba

Londra’da kiracılar, gelirinin yüzde 40’ını kiraya harcıyor

Başkent Londra'da, ortalama bir kiracı, brüt gelirinin yüzde 40'ını kiraya veriyor.

Son araştırmalara göre, İngiltere’de ortalama bir kiracı, brüt gelirinin ortalama yüzde 28’ini kiraya harcıyor. Bu oran, konut piyasasının özellikle gergin olduğu başkent Londra’da yüzde 40’a çıkıyor.

‘Zoopla’ emlak portalı tarafından yapılan araştırmaya göre, çalışanların maaşlarından kiraya harcadıkları oran, son 10 yılın en yüksek seviyesine çıktı. Yeni kiralanan daireler için ortalama kiralar ise geçtiğimiz yıla göre yüzde 10,4 arttı. 

Araştırma, kiralık konut piyasasındaki arz talep dengesizliğinin de giderek arttığını ortaya koydu. Ülkenin birçok bölgesinde, kiralık ev sayısı salgın öncesine göre yüzde 20 ila 40 oranında azalırken, kiralık ev arayanların sayısı son beş yılın ortalamasının çok üzerine çıktı. 

Geri Dön 21 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN