Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Temmuz 2024 Çarşamba

Londra'da kaos: Uçuşlar iptal edildi, binlerce yolcu mağdur oldu

Başkent Londra'nın Heathrow ve Gatwick havalimanlarında önceki gün çok sayıda uçuş iptali ve rötar yaşandı.

Londra'da kaos: Uçuşlar iptal edildi, binlerce yolcu mağdur oldu

The Standard’ın haberine göre, EasyJet ve British Airways, her iki havalimanında toplam 32 kısa mesafeli uçuşunu iptal etti, binlerce yolcu mağdur oldu. İç hat uçuşları ile İtalya, Macaristan ve İspanya'ya yapılacak seferler iptallerden etkilendi.

İptallerin ve gecikmelerin başlıca nedenleri olarak kötü hava koşulları ve trafik kontrollerindeki sorunlar gösterildi. EasyJet, iptaller ve gecikmeler nedeniyle müşterilerine otel konaklaması, yemek ve alternatif uçuş seçenekleri sunduğunu açıkladı. Şirket, bu durumun kontrol dışı olduğunu belirterek yolculardan özür diledi, ancak bu gecikmeler olağanüstü hava koşulları olarak değerlendirildiği için yolcuların tazminat almasının beklenmediğini belirtti.

Ryanair de sabah saatlerinde yaşanan gecikmeler için özür diledi ve iptalleri havalimanındaki hava trafik kontrolü personelinin yetersiz olmasına bağladı.

Yaşanan kaos, British Airways'in iki uçağının pazar günü yıldırım çarpması sonucu yere inmek zorunda kalmasının ardından geldi.

Geri Dön 10 Temmuz 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN