Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Ekim 2023 Pazartesi

Londra'da binlerce kişi Filistin için yürüdü

Londra'da düzenlenen Filistin'e destek yürüyüşüne katılan binlerce kişi, İsrail'in Gazze saldırılarına karşı sloganlar attı. Protestocular, Gazze operasyonunun derhal son bulmasını talep etti.

Londra'da binlerce kişi Filistin için yürüdü

Ellerinde Filistin bayraklarının yanı sıra "Özgür Filistin", "İsrail'e yaptırım" ve "Gazze'deki katliamı durdurun" yazılı pankartlar taşıdı. Gösterinin başladığı nokta olan Oxford'daki Circus yakınlarından yola çıkan protestocular, yürüyüşlerini İngiltere Başbakanı Rishi Sunak'ın resmi konutu ve ofisinin bulunduğu Downing Street'e kadar sürdürdü. Göstericiler, İngiltere ve ABD hükümetlerini İsrail'e verilen destek nedeniyle eleştiren sloganlar attılar.

Yürüyüş öncesi polis, Hamas veya İngiltere tarafından yasaklanan diğer gruplara destek veren kişilerin gözaltına alınacağı uyarısında bulundu. Ayrıca, yürüyüşün başlangıç noktasına yakın olan BBC'nin haber merkezinin dış duvarına kırmızı boya atıldı, bu eylem kanı temsil ettiği gerekçesiyle gerçekleştirildi.

Geri Dön 16 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN