Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Ocak 2024 Cuma

Londra’da 6 ayda 4 milyon sterlinlik lüks saat çalındı

Londra Metropolitan Polis Teşkilatı, lüks saatlere yönelik hırsızlık yapan bir çete olduğunu duyurdu.

Çetenin 2022 yılında, nisan ve eylül aylarında, üç yüzün üzerinde olaya karıştığı, 6 ayda toplam 4 milyon sterlin değerinde saat çaldığı açıklandı. Kurbanların çoğunlukla, lüks gece kulübü, restoran gibi mekanlardan çıkan kişiler olduğu belirtildi. Londra polisi, lüks saat sahiplerinin olası bir hırsızlık vakasına karşı, saatlerinin fotoğraflarının çekmelerini ve değerli mülk veri tabanına kayıt ettirmelerini önerdi.

Hırsızlıkların yüzde 40’ının Westminster, Hammersmith ve Fulham ile Kensington ve Chelsea ilçelerinde yapıldığı belirtildi. Soruşturmalar kapsamında, 31 kişinin gözaltına alındığı, 14’ünün 26 yılı bulan hapis cezalarına çarptırıldığı duyuruldu.

Polis operasyonlarının aynı zamanda caydırıcı da olduğu hatırlatılarak, lüks saat hırsızlığının Mart 2023’te bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 15,8 gerilediği ifade edildi..

Geri Dön 19 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN