Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
19 Ekim 2022 Çarşamba

Liz Truss seçime kadar koltukta kalacağına emin

Henüz başbakanlığa seçilmesine rağmen Liz Truss’ın ilk ayı epeyi hareketli geçti. Truss ise kararlı, “Muhafazakar Parti’yi bir sonraki genel seçime ben götüreceğim” dedi.

Liz Truss seçime kadar koltukta kalacağına emin

İngiltere Başbakanı Liz Truss, eylül ayında göreve gelirkenki en büyük vaatlerinden biri olan vergi kesintisi planından vazgeçmesi nedeniyle büyük tepkiyle karşı karşıya. Truss’In yeni göreve getirdiği Maliye Bakanı Jeremy Hunt, piyasayı sakinleştirmek için neredeyse tüm vergi kesintisi planlarını iptal etmişti. BBC’ye röportaj veren Truss, Başbakan olarak ilk ayının kusursuz geçmediğini, ancak ‘hatalarından dönmeyi bildiğini’ dile getirdi. 

YouGov anketine göre Muhafazakar Parti üyelerinin yüzde 55’i, yaz sonundaki seçimlerde Truss’a oy veren üyelerin ise yüzde 39’u, Truss’ın istifasını istiyor.  Buna rağmen görevde kalmakta ısrarcı olan Truss, "Muhafazakar Parti’yi bir sonraki genel seçime ben götüreceğim" şeklinde konuştu. 

Geri Dön 19 Ekim 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN