Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Eylül 2022 Salı

Kraliçe’nin cenaze töreni yapıldı

8 Eylül’de hayatını kaybeden Kraliçe II. Elizabeth, dün İngiltere’de son 60 yıldır yapılan en büyük devlet töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. 

Kraliçe’nin cenaze töreni yapıldı

Bu kadar görkemli bir tören, en son Kraliçe Elizabeth’in babası Kral 6. George için yapılmıştı. On binlerce kişi, Kraliçe'nin tabutunun Londra sokaklarından geçişini izleyebilmek için İngiltere’nin farklı yerlerinden Londra’ya geldi ve gece saatlerinden beklemeye başladı; cenaze  töreninin yapıldığı güzergah üzerinde yüz binlerce kişi toplandı. 

Öte yandan; önceki akşam Kraliçe’nin anısına yapılacak saygı duruşunun başlangıcında Londra’nın tarihi saat kulesi Big Ben çalmayınca, acil soruşturma başlatıldı. Binlerce kişi, çan sesini beklemek için saat kulesinin etrafında toplanmıştı.

Geri Dön 20 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN