Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Maliye Bakanı: Almanya'da çok az çalışılıyor - 18 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Mart 2024 Cuma

Kayıt dışı göçte yeni rekor

İngiltere'de kayıt dışı göç, 2024'ün ilk 3 ayında 4 bin 644 kişiye ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

İngiltere İçişleri Bakanlığı, kayıt dışı göçte yeni bir rekor kırıldığını duyurarak, bu yılın ilk 3 ayında İngiltere’ye gelen illegal göçmen sayısının 4 bin 644 kişiye yükseldiğini açıkladı. Yapılan basın açıklamasında, "Durum kabul edilemez boyutlara ulaştı" denildi. 

Başbakan Rishi Sunak, göç sorunun bir krize dönüştüğünü belirterek, ülkenin zor zamanlarda geçtiğini savundu. İşçi Partisi’nin göç sözcüsü Stephen Kinnock ise hükûmetin göç politikalarını eleştirdi.

Siyaset bilimi uzmanları, göç krizinin Muhafazakar Parti’nin oylarını düşürebileceğini savundu.

Başbakan Sunak’ın kayıt dışı göçmenlere yönelik, Ruanda’ya sınır dışı planı yasal engellerle karşılaşmıştı. İlerleyen günlerde konunun yeniden parlamentoda ele alınması bekleniyor.

Geri Dön 29 Mart 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN