Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Mayıs 2023 Salı

'Kayıp bornozların' faturası Liz Truss'a kesildi

Eski Başbakan Liz Truss, parti harcamaları ve ‘kaybolan’ bornozlar için 12 bin sterlin ödeyecek. Truss ise buna itiraz etti.

Geçtiğimiz yaz başbakanlık ve Muhafazakar Parti liderliği için Rishi Sunak ile yarışan Liz Truss’ın, bu süreçte kaldığı ve devlete ait olan Chevenin malikanesinde sonradan partiye dönüşen birçok toplantı düzenlediği, malikaneye ait olan bornoz ve terlikler gibi birçok eşyayı alıp iade etmediği iddia edildi. Kabine, malikanede oluşan masraflar nedeniyle Truss’a 12 bin sterlin fatura yolladı. Ancak eski başbakanın sözcüsü, Truss’ın faturaya itiraz ettiğini aktardı.

Başbakan olarak sadece 45 gün görev yapan Truss, İngiltere tarihinin en kısa süre görevde kalan başbakanı olarak kayıtlara geçmişti. 

Geri Dön 02 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN