Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Nisan 2023 Cuma

Karbon salınımını azaltmak, bilet fiyatlarını artıracak

İngiltere’de Sustainable Aviation (Sürdürülebilir Havacılık) isimli birlik, hava yolu sektöründe karbon salınımını azaltmaya yönelik uygulamaların, bilet fiyatlarını ciddi ölçüde artıracağı açıklamasında bulundu.

Karbon salımı daha düşük olan yakıtların daha pahalı olduğunu vurgulayan birlik, şirketlerin bu maliyet artışını müşterilere büyük ölçüde yansıtacağını öngörüyor. Artan fiyatların uçak biletlerine talebi gözle görünür ölçüde düşürmesi beklenmiyor; İngiltere’de yıllık yolcu sayısının 2050’ye kadar 250 milyona çıkacağı öngörülüyor.

Karbon salımını sıfıra indirme hedefine ulaşabilmek için, İngiltere’de 2050 yılına kadar tüm uçuşların dörtte üçünün sürdürülebilir yakıtlarla gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Geri Dön 21 Nisan 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN