Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Şubat 2024 Pazartesi

Kansere yakalanan Kral Charles'tan ilk açıklama

İngiltere Kralı 3'üncü Charles, kanser teşhisi aldıktan sonra yaptığı ilk açıklamada, kendisine gösterilen destek ve iyi dileklere teşekkür etti.

Sandringham House Sarayı'nda tedavi gören Kral, "Kanserle mücadele eden her birey gibi, bu tür pozitif mesajlar büyük bir teselli ve motivasyon kaynağı" dedi. Kral, aldığı teşhisi paylaşmanın, kanserle mücadele edenler ve onları destekleyen kuruluşlara dikkat çekmenin önemine vurgu yaptı.

Kral Charles'ın prostat büyümesi tedavisi sırasında kanser teşhisi konulmuş ve 26 Ocak'ta hastaneye yatırılmış, 29 Ocak'ta ise taburcu edilmişti. Buckingham Sarayı, Kral'ın sağlık durumuna dair endişe verici bir gelişme olduğunu ve kanser teşhisi konulduğunu açıklamış, ancak kanserin türü ve evresine ilişkin bilgi vermemişti. Başbakan Rishi Sunak, Kral'ın kanserinin erken evrede teşhis edildiğini belirtmişti.

Geri Dön 12 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN